Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Dodaj: No.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou City, Qingdao, Chiny

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Komórka: + 86-13792822973 (dostępne wahtsapp)

Komórka: + 86-13793207543 (dostępna WhatsApp)

E-mail: sales@jinbeiextruder.com

Dyskusja na temat zmniejszenia kosztów przetwarzania dla rur z tworzyw sztucznych

Całkowity koszt rur z tworzyw sztucznych, koszt surowców tworzyw sztucznych jest zazwyczaj 70% ~ 80% odsetek. W ostatnich latach wzrost cen surowców tworzyw sztucznych do producentów rur z tworzyw sztucznych pod presja ogromne koszty. W obliczu takiej sytuacji, jak należy rury produkcja przedsiębiorstwa wykorzystując zaawansowane przetwarzanie techniki do rozwiązywania trudności natychmiastowe? Tutaj proszę posłuchać głosu od dostawcy sprzętu wytłaczania rur.

P: do obróbki rur z tworzyw sztucznych, zwykle co czynników może prowadzić do wzrost kosztów produkcji?

Pan słońce Jiaju: może wpłynąć wiele czynników kosztów przetwarzania rur z tworzyw sztucznych, najbardziej bezpośrednim czynnikiem jest surowców i wydajność produkcji. Zazwyczaj wszelkie zmiany kosztów surowców bezpośrednio wpłynie na koszty obróbki rur. W całkowity koszt rur z tworzyw sztucznych część kosztu surowców zazwyczaj stanowią około 80%. Jednak jeśli używasz dobra technika i sprzęt i poprzez poprawę wydajności produkcji i wykorzystania surowców, może odgrywać rolę w zmniejszaniu kosztów produkcji do pewnego stopnia. Ponadto koszty robocizny i zużycia energii elektrycznej i innych kosztów energii również wpływ do pewnego stopnia, koszt obróbki rur z tworzyw sztucznych.

Pan Yu Ketao: rur z tworzyw sztucznych, zwykle prowadzą do wzrostu kosztów produkcji czynników:

Rura zużycie surowców jest zbyt duży, czyli zapewnienie wykonania rur z wystarczającą sztywność i inne założenia, zbyt wiele użytych surowców na jednostkę długości, doprowadziło do wyższych kosztów produkcji, wydajność produkcji rur jest niskie, wysokie odpadów; rurkę przetwarzania sprzętu inwestycji koszty, codziennie amortyzacji rurki wysoki przetwarzanie sprzętu o wysokim zużyciu energii.

Pyt.: w bieżącym kontekście cen surowców tworzyw sztucznych myślisz że producentów rur z tworzyw sztucznych należy zmniejszyć koszty produkcji rur z co?

Pan słońce Jiaju: Myślę, że przy wyborze urządzeń do redukcji kosztów przetwarzania dla rur z tworzyw sztucznych do przetwarzania będzie odgrywać ważną rolę, ponieważ jest to:

W przypadku tworzyw sztucznych ceny, można zrobić z punktu widzenia surowca bazy nie jest dużo i poprawy wykorzystania surowców jest bardzo obiecujący kierunek. Na przykład przy użyciu automatycznego wykrywania i efektywnej produkcji sprzętu do poprawy wydajności funkcji sterowania, zmniejszyć cenę towarów normom, zwiększa o 5% nawet więcej wykorzystania surowców.