Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Dodaj: No.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou City, Qingdao, Chiny

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Komórka: + 86-13792822973 (dostępne wahtsapp)

Komórka: + 86-13793207543 (dostępna WhatsApp)

E-mail: sales@jinbeiextruder.com

Tworzyw sztucznych produktów eksportu do Europy doznał "Czar"

Po okresie przejściowym jednego roku, nowe wyroby z tworzyw sztucznych i rozporządzeń Komisji Europejskiej wobec zdarzyć się. Opublikowane niedawno przez Ministerstwo Handlu stronie nowości, opublikowanych przez Komisję Europejską kontaktu z żywnością tworzyw sztucznych i produkty nowe przepisy na 25 marca, poważnych zmian zaangażowanych szereg specyficznych substancji chemicznych migracji dokręcania. Analityków powiedział, że wyroby z tworzyw sztucznych nie spełniają wymagań nie będą mogli wejść na rynek UE, mających wpływ na udział w rynku eksportu MŚP.

Tworzywa sztuczne modyfikowane przepisami UE

Przepisy dotyczące żywności i nazwisko kontakt z tworzyw sztucznych materiałów i artykułów 10/prawa nr 2011. Na początku lutego tego roku Komisja Europejska stwierdziła, nowe zasady ogłosił w zeszłym roku, formalnie w miejsce od 25 marca. Od 2011 roku Komisja Europejska ponownie zmienione ustawy.

Departamentu stanu z witryny sieci Web informacje ekspozycja, nowe przepisy zwiększenie dwa monomery, które mogą być używane w produkcji żywności kontakt materiały; na migracji specyficznej limit dicyjanodiamidu monomerów mogą być jasno rozpoznawane jako 60 miligramów na kilogram; oddzielne ograniczone oryginalnego materiału, zmiany i nowe wspólne dopuszczalne substancji difenylu izocyjanian metylu, migracji specyficznej 0,05 mg na kilogram. Tymczasem ograniczeń, takich jak zawartość jest aktualizowana.

W tym widoku przemysłu, jako zasadę ogólną, nie spełniają wymagań produktów spożywczych, kontakt z tworzyw sztucznych w przyszłości, będzie zakaz wstępu do rynku UE. Według publicznego sprawozdania, po wejściu w życie nowych przepisów w UE rynku tworzyw sztucznych i wyrobów może nie są zgodne z nowymi przepisami, ryzykujemy wyciągnął z półek lub informuje.

Jednak UE nadal pozostawia trochę miejsca na 26 lutego tego roku, zgodnie z przepisami z tworzyw sztucznych i wyrobów jest jeszcze możliwość dalszego krążyć aż do 26 lutego 2016 aż skończą się zapasy.