Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Dodaj: No.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou City, Qingdao, Chiny

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Komórka: + 86-13792822973 (dostępne wahtsapp)

Komórka: + 86-13793207543 (dostępna WhatsApp)

E-mail: sales@jinbeiextruder.com

Tworzywa sztuczne przyczyniają się do Chin 14-letniej handlu nadwyżkę wysokiej

Zgodnie z dzisiejszym New York Times artykuł powiedział że twórców chińskich produktów z tworzyw sztucznych obniżek cen, konsumentom zakup najbardziej pozytywny wkład, oczywiście, zarówno krajowego, jak i zagranicznym. Raport odnosi się do producent pojemnik z tworzywa sztucznego w firmie Industries Wuxi Wuxi gorliwych i powiedział silną konkurencję na rynku krajowym, w połączeniu z przewlekłą nadwyżki zdolności produkcyjnych i produktów do konkurowania na cenę.

Innymi słowy po ceny chińskiego wywozu zyskał większego udziału globalnego rynku, podczas gdy ceny przywożonych surowców, co prowadzi do wysokiej nadwyżkę handlową.

Rynek krajowy również powiedział. W dniu 27 listopada wieczorem Fuzhou news podała, że liczba supermarketów i magazynów w Fuzhou przedstawił wyrobów z tworzyw sztucznych, promocje, wielu produktów, takich jak plastikowe miski pole Cena jest tylko około dwie trzecie z przeszłości. Autorzy raportu rozmowy szefów fabryka tworzyw sztucznych w Fuzhou, który mówi, tworzyw sztucznych koszt jest duży, w proporcji kosztów całkowitych stanowiły 70% ~ 85%. Koszty pracy wynosił 5% ~ 20%, koszty projektowania i rozwoju przypada 10% ~ 30%.

Przemysł tworzyw sztucznych mówi, prawie wszystkie ceny spot surowca są niższe w tym roku. Ceny tworzyw sztucznych jako pion ceny ropy naftowej, koszty zaopatrzenia w dół 13%. PTA miejscu największy spadek cen wyniósł 40%, 17,6% spadku cen polietylenu. Pod wpływem tego produktu ma 5% ~ 20% różne cięcia kosztów całkowitych.

Ale koszt ceny surowca, nie wszystkie produkty z tworzyw sztucznych klucz.

Shenzhen Aktualności netto 7 listopada, Doniesiono, że kosztów uderzenia o wiele większy niż wpływ surowców dla przemysłu, sztuczna róża, Rekrutacja trudności pracy miał ogromny wpływ na branży zabawkarskiej. Raport cytowany Fabryka zabawek baode GuanLan dyrektor Xue Xiaowei, ABS, PVC i innych materiałów dla branży zabawkarskiej jest 1% - 2%.