Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Dodaj: No.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou City, Qingdao, Chiny

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Komórka: + 86-13792822973 (dostępne wahtsapp)

Komórka: + 86-13793207543 (dostępna WhatsApp)

E-mail: sales@jinbeiextruder.com

Coded tworzyw sztucznych z "rak ostrzeżenie" The Mysteries Of

Po wybraniu plastikowy kubek, co czy skupić się na? funkcja, kształt i cena? powiedział "plastikowe kubki, butelki lub kontener numery pokaże nam jak używania w dolnej części towaru lub opakowania." Tak ten argument nie jest to? plastikowe rysunek na dole jakie kodowanie było używane dla?

Dane związane z ostrzeżeniem?

Wywiad z dziennikarzami w niektórych supermarketach w Pekinie znalazłem że szklanek, butelki, plastikowe naczynia, butelek po napojach, butelek i innych tworzyw sztucznych, wyroby różne numery są na dole. Woda mineralna i Gold Dragon ryby i Fu rimmon, marki oleju jadalnego końca butelki znak z "1", morze mucha jedwab szampon i ocet i sos sojowy z końca butelki znak z "2", kosmetyki Nivea i standardowa butelka dolnej miski kuchenka mikrofalowa dedykowane Marka z "5", przenośny kubek i Pudła z tworzyw sztucznych, znak "7", konserwacja filmu większość w znacznie położenie znaku słowami "PE". Dziennikarzom powiedział jeden konsument, słyszałem z plastikowym dnem z numerami, "jest przedstawicielem jako tworzyw sztucznych materiałów, również na podstawie dane liczbowe do ustalenia, jak korzystać z bardziej bezpiecznie."

Reporter następnie wywiad z więcej niż 10 klientów, powiedział, że większość konsumentów wie, że tworzyw sztucznych zostały cyfrowo zakodowany, ale korzystanie z kodów nie jest jasne.

Uważać, aby konsumenci powiedział dziennikarzom, że sieć wprowadziła na plastikowych kodowania wiedzy, "kodowania odpowiadające różnego rodzaju tworzywa sztucznego muszą być używane zgodnie z kodowania produktów cyfrowych. Na przykład nie można zainstalować ciepłej wody ciepłej wody w plastikowych butelek może być zatrute. ”

Chiny tworzyw sztucznych Stowarzyszenie przemysłu:

Jest zaprojektowany w celu ułatwienia recyklingu

Ma Zhanfeng, Chiny tworzyw sztucznych przemysłu sekretarz stowarzyszenia, powiedział dziennikarzom, że ogólne regularne zakład produkcji plastikowych kubków lub innych wyrobów z tworzyw sztucznych mają mały trójkąt u dołu, istnieje wiele, ta liczba oznacza materiał wykorzystywany przez kielich. Niektórzy producenci będą na trójkąt pokazuje że dany materiał inicjały. Ale te plastikowe kubki, butelki z tworzyw sztucznych lub numer na dole pojemnik z tworzywa sztucznego i nie może być utożsamiana z właściwego wykorzystania. I więcej należy zauważyć, że cyfrowe jest kodowanie tworzyw sztucznych produktów i "raka ostrzeżenie" nie ma sprawy, rysunek w dolnej części z tworzyw sztucznych kodów związanych z ostrzeżeniem jest z błędnej interpretacji kodowania informacji.