Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Dodaj: No.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou City, Qingdao, Chiny

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Komórka: + 86-13792822973 (dostępne wahtsapp)

Komórka: + 86-13793207543 (dostępna WhatsApp)

E-mail: sales@jinbeiextruder.com

Rozwój produktów z tworzyw sztucznych należy wziąć pod uwagę przed problemów zaistniałych po spożyciu

Przed krwawą lekcje znowu i znowu, my mają długą pamięć, biorąc pod uwagę zanieczyszczenia i leczenie problemów są więcej i więcej usedregardless 3721, wzrost gospodarczy był pierwszy, zmienne czasy, większość życia ludzkiego ushave problemów środowiska do przodu, po problemy konsumentów do wystąpienia przed produkcji.

Wzrost liczby ludności, urbanizacji i zmian w stylu życia, wynikające inincreasingly poważne problemy ekologiczne. Szerokie wykorzystanie jednorazowych plasticproducts nie tylko zużywają dużo zasobów ropy naftowej i również presję na theEarthand #39; s środowiska i leczenie miejskich odpadów tworzyw sztucznych.

W Chinach andquot; biały pollutionandquot; wyrobów z tworzyw sztucznych jednorazowe hasbecome pojęcie gospodarstwa domowego nazwa synonimem zanieczyszczenia środowiska. W tym celu organizacji społecznych, instytucji rządowych, dokonały tego problemu, industryexperts przyczynić się do wysiłków w celu wyeliminowania zanieczyszczenia środowiska spowodowanego byplastic

W 1970 roku wieku XX, tworzyw sztucznych i środowiska są problemy dotyczą ofindustry, odnosi się ona do zrównoważonego rozwoju przemysłu. Tworzyw sztucznych i środowiska, w tym urban stałych odpadów consumerplastic post przetwarzania i folii na pola uprawne zanieczyszczenia, recyclingof odpady z tworzyw sztucznych, pianki porotwórczego problemy toksyczności metali ciężkich inplastics dodatków, surowców i innych problemów.

Wśród nich, bardziej intuicyjny, jest bardziej zaniepokojony hotspot jest post-consumerplastics w problem usuwanie odpadów komunalnych stałych. Wiele produktów disposablepackaging, takich jak torby plastikowe i naczynia, w szczególności thepollution jednorazowe styropian pudełka śniadaniowe, nie tylko spowodowane widespreadconcern we Wspólnocie, ostatecznie doprowadziły do końca 2000 r. zakaz nawykorzystanie losu.