Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Kategorii produktów
Skontaktuj się z nami

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd

Dodaj: No.15, Guangdong Road, Beiguan Industrial Park, Jiaozhou City, Qingdao, Chiny

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Komórka: + 86-13792822973 (dostępne wahtsapp)

Komórka: + 86-13793207543 (dostępna WhatsApp)

E-mail: sales@jinbeiextruder.com

Rozwoju produktów z tworzyw sztucznych należy wziąć pod uwagę przed obsługi problemów po konsumpcji

Przed krwawą lekcje znowu i znowu, my mają długą pamięć, biorąc pod uwagę zanieczyszczenia i leczenie problemów są bardziej używane niezależnie od 3,721, wzrost gospodarczy był pierwszy, zmienne czasy, większość z nas ma ludzkiego living kwestie środowiska do przodu, po problemy konsumentów Należy rozważyć przed produkcji. Wzrost liczby ludności, urbanizacji i zmian w stylu życia, powodując coraz bardziej poważne problemy ekologiczne. Szerokie wykorzystanie jednorazowych wyrobów z tworzyw sztucznych nie tylko zużywają dużo zasobów ropy naftowej i również presję na ziemi środowiska i leczenie miejskich odpadów tworzyw sztucznych. W Chinach "biały zanieczyszczenia" wyrobów z tworzyw sztucznych jednorazowe termin stał się synonimem zanieczyszczenia środowiska nazwa gospodarstwa domowego. W tym celu organizacji społecznych, instytucji rządowych, dokonały tego problemu, ekspertów z branży przyczynić się do wysiłków w celu wyeliminowania zanieczyszczeń spowodowanych przez tworzyw sztucznych.

W 1970 w XX wieku tworzyw sztucznych i środowiska są kwestie przemysłu, jak odnosi się ona do zrównoważonego rozwoju przemysłu. Tworzyw sztucznych i środowiska, w tym miejski stałych odpadów pokonsumpcyjnych przetwórstwa tworzyw sztucznych i folii na pola rolnicze zanieczyszczenia, recykling odpadów tworzyw sztucznych, piana dmuchanie agenta problemy, toksyczności metali ciężkich w dodatków do tworzyw sztucznych, surowców i innych problemów. Wśród nich, bardziej intuicyjny, jest bardziej zaniepokojony raptus jest konsumentów z tworzyw sztucznych w problem usuwanie odpadów komunalnych stałych.

Wiele produktów opakowań jednorazowych, plastikowych toreb i naczynia, w szczególności zanieczyszczenia jednorazowe styropian pudełka, nie tylko spowodowane powszechne obawy we Wspólnocie i, ostatecznie, do 2000Banned, do końca przeznaczenie. Miał wiadomość o tym wydarzeniu poprawnie: plastikowe rozwoju przemysłowego należy wziąć pod uwagę kwestii ochrony środowiska, czyli przy opracowywaniu z tworzywa sztucznego, po zużycie powinny być brane pod uwagę w radzeniu sobie z problemami. Obecnej jednorazowe plastikowe opakowania produktów biodegradacji tworzyw sztucznych i recyklingu zajmuje się dwa aspekty badań i rozwoju.

Niedawno, po ze względu na złom AGD (lodówki, pralki, komputery, kserokopiarki, konsole do gier wideo itd.) z tworzyw sztucznych, materiałów budowlanych i liczba samochodów rośnie, za granicą przetwarzania tworzyw sztucznych problem odpadów jest coraz uwagę i jest rozwój różnych metod, przetwarzania powinny również poważnie rozważyć Chin przemysłu tworzyw sztucznych, przejąć inicjatywę.